ggggg
Sektörel

Apple’dan Google’a İşlemci Tasarımı için Önemli Transfer!

Apple’dan Google’a İşlemci Tasarımı için Önemli Transfer!

Bir süredir ortaya çıkan haberler, Google’ın Pixel serisi ürün grubunda kendi işlemcilerini kullanmak istediğini gözler önüne sererken geçtiğimiz günlerde Qualcomm cephesinden gelen Google’a transfer haberleri de bu iddiaları güçlendiriyordu.

Şimdi ise Google, Apple’ın A serisi yongalarının tasarım sürecinde görev alan önemli isimlerden John Bruno’yu kendi bünyesine transfer etti. Daha önce AMD ve ATI gibi önemli şirketlerde de görev alan Bruno, 2018 yılı itibariyle Google takımının bir parçası olacak.

John Bruno, daha önce AMD’nin işlemci bölümündeki görevinden ayrılarak Apple’a transfer olmasıyla bilişim medyasının gündemine girmişti.

Bruno’nun görevi henüz net değil

John Bruno’nun Google’a dahil olması, Google’ın kendi yongasını kullanarak Qualcomm işbirliğini sonlandırmak istediği iddialarını gündeme getirse de John Bruno’nun henüz Google’da üstleneceği görev net bir şekilde tanımlanmıyor.

Muhtemelen Google’ın bu alanda atacağı somut adımları önümüzdeki günlerde şirketin yeni yıl hedeflerinin ortaya çıkmaya başlamasıyla öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla