ggggg
Sektörel

Assassin’s Creed Dynasty sızdırıldı!

Assassin's Creed Dynasty sızdırıldı!

Assassin’s Creed Origins özellikle Mısır teması ile oldukça sevilmişti. Oyunun en iyi yönlerinden birisi de çöküşte olan seriyi adeta toparlaması oldu. En azından serinin gidişatı için biraz daha umutlandığımızı söyleyebiliriz. İşte Origins üzerinden daha birkaç ay geçmişken ve oyunun hikaye paketleri gelmeye devam ediyorken yeni Assassin’s Creed oyunu için sızıntılar gelmeye başladı bile.

Yeni Assassin’s Creed oyunu için sızıntılar gelmeye başladı

Üstelik ortaya çıkan bu bilgilerin önemli bir dayanağı da bulunuyor. Playstation Universe sitesinin haberine göre serinin yeni oyunu Assassin’s Creed: Dynasty adı ile çıkacak. Tabi bu isim aklımıza birçok oyuncunun olduğu gibi Çin’i getiriyor. Zaten bu isimle birlikte oyunun Çin’deki hanedanlıklar zamanında geçebileceğine dair dedikodular da ortaya çıkmaya başlamış.

Bu sızıntının kaynağı olarak ise daha önce FIFA, Call of Duty ve Resident Evil gibi yapımlarda da yer alan ve bu oyunların animasyonları üzerine çalışan Technicolor firması gösteriliyor. Firma bu oyunların yanı sıra Ubisoft’un bazı önemli yapımlarında da yer almış. Serinin daha önce Çin’de 1526 yılında geçen bir yan oyunu da Assassin’s Creed: China adı ile yayınlanmıştı.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla