ggggg
Bilim

Asus Zenfone 4 Selfie ve Selfie Pro’nun Görselleri Paylaşıldı

Asus’un selfie odaklı telefonları Zenfone Selfie ve Selfie Pro’yu tanıtmadan kendi internet sitesinde paylaştı. Zenfone 4 ile birlikte 19 Ağustos’da tanıtılmayacak olan bu iki cihaz özellikleriye birlikte internet sitesinde yayınlandı. Bu iki cihazın en büyük farkı ise çift ön kamera ile gelecek olmaları.


Asus Zenfone 4 Selfie modeli 20 + 8 megapiksellik kameraya, Selfie Pro ise 24 + 5 megapiksellik ön kamera ile gelecek. Ön kamerada 120 derece görüş açısı ve cihazların ön kısmında selfie flaşı kullanılıyor.
Zenfone 4 Selfie Qualcomm Snapdragon 430 işlemciye, HD IPS LCD ekrana ve 7.85 milimetre kalınlığa sahip. Zenfone 4 Selfie Pro ise Qualcomm Snapdragon 625 işlemci, Full HD AMOLED ekran ve 7 milimetre kalınlıkla karşımıza çıkıyor.

İki cihazın ortak özelliklerine baktığımızda ise 5.5″ ekran, metal bir çerçeve, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve 3000 mAh pil bulunmakta. Çift SIM kart girişi ve ayrı bir microSD kart girişine sahipler.

Sızıntılara göre Avrupa pazarında Asus Zenfone 4 Selfie 300 Euro bandında, Zenfone 4 Pro ise 400 Euro bandında satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla