ggggg
Bilim

Beklenen Gün Geldi: Nokia 8 Bugün Tanıtılıyor!

Beklenen Gün Geldi: Nokia 8 Bugün Tanıtılıyor!

Merakla beklenen Nokia’nın amiral gemisi 8 hakkında bilgiler bugüne kadar sızdırılıyordu. Bugünden itibaren sızıntılara gerek kalmayacak çünkü Nokia 8 bugün tanıtılacak. HMD Global’in düzenleyeceği etkinlik Türkiye saati ile 22.30’da başlayacak.


Ağustos ayı akıllı telefonlar için kilit ay diyebiliriz. Zira Nokia 8’in tanıtılması ve ilerleyen günlerde yapılacak olan Android O lansmanı bunu doğrular nitelikte. Android işletim sisteminde güçlü iki rakip olan Nokia 8 ve Galaxy Note 8’in tasarımına baktığımızda birbirlerinden farklı tasarıma sahipler. Yazılıma baktığımızda ise iki cihazda Android 7.0 Nougat ile karşımıza çıkacak. Nokia 8 bu konuda stok sürüm ile gelerek öne geçebilecek durumda.


Söylenenlere bakılırsa Nokia 8 Android O’ya sahip ilk Google dışı telefon olabilir. Cihaz geçtiğimiz günlerde Geekbench testinde ortaya çıkmış ve Android sürümü olarak Android O’yu kullandığı görülmüştü. HMD Global yeni Nokia 8 için Android O’yu en kısa sürede sunacak. Geekbench testinde Android O ile görünse de gerçeği yansıtmıyor da olabilir. Eğer cihaz Android 7.0 Nougat ile tanıtılırsa satışa çıkar çıkmaz Android O güncellemesi alacaktır.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla