ggggg
Bilim

Elon Musk, Tesla’nın Solar Çatı Panellerinin Nasıl Gözüktüğünü Gösteren Bir Fotoğraf Yayınladı

Tesla, ömür boyu garanti sunduğu solar çatı panelini kısa bir süre önce ön siparişe sunmuştu. Henüz kimsenin kullanmaya başlamadığı solar çatı panelleri Tesla’nın patronu Elon Musk ve Tesla’nın CTO’su JB Straubel tarafından evlerindeki normal çatıların yerine kullanılmaya başlandı.

Elon Musk, solar çatı panelleriyle donattığı evinin fotoğrafını hiç bir özel çaba harcamadan cep telefonu kamerasıyla çekerek nasıl göründüğünü göstermek üzere yatırımcılara bir mektupla birlikte gönderdi.

Bu solar çatı panelleri oldukça yüksek bir fiyata sahip fakat evde kullanılan elektrik masrafının oldukça azaltacağını düşünerek bu panellere verilen paranın zamanla tekrardan cebe girebileceği düşünülüyor.

“The Solar Roof” adlı çatı panellerinin üretimi şimdilik çok yavaş bir şekilde ilerliyor. Dünya genelinde ne zaman görüleceği henüz tam olarak bilinmiyor fakat ilk aşamada sadece ABD için üretileceği biliniyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla