ggggg
Alıntı Yazılar

Enes Batur, Altın Kelebek Ödülü Alan İlk YouTuber Oldu

Enes Batur, Altın Kelebek Ödülü Alan İlk YouTuber Oldu

Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek, 10 Aralık gecesi gerçekleşti. Medya patronlarından Türkiye’nin en ünlü sanatçılarına kadar onlarca ismin katıldığı ve ödül aldığı törende bu yıl bir değişikliğe gidilerek ilk kez bir YouTuber’a Altın Kelebek ödülü takdim edildi.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenen 44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi YouTuber” kategorisinin kazananı ise Enes Batur oldu. Yakınlarda bir sinema filmi yapmaya da hazırlanan Enes Batur’un YouTube’da 5 milyon abonesi bulunuyor.

Diğer adaylar kimlerdi?

En İyi YouTuber kategorisinde Enes Batur ile yarışan diğer adaylar arasında ise Danla Biliç, Kafalar, Meryem Can ve Orkun Işıtmak yer alıyordu. Jüri ve halk oylamasının sonucunda rakiplerinden sıyrılan Enes Batur, böylelikle Altın Kelebek ödülünü evine götürmeyi başaran ilk YouTuber oldu.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla