ggggg
Oyun

eSPOR ve Oyun Festivali Multiplayer Chapter V 10 Haziran’da Vodafone Park’ta!

eSPOR ve Oyun Festivali Multiplayer Chapter V 10 Haziran’da Vodafone Park’ta!

eSpor ve oyun dünyası için stadyumda gerçekleşen ilk etkinlik olacak olan Chapter serisinin beşincisi festival konseptinde 10 Haziran’da Vodafone Park‘ta yapılacak.

eSpor turnuvalarından Samsung FIFA Ligi Finalleri, CS:GO Türkiye Şampiyonası Finalleri, ünlü oyuncuların parkur yarışları ve daha bir çok etkinliğe sahne olacak organizasyon, Türkiye’de ilk kez resmi olarak etkinliğe iş birlikçi olan, oyun tutkunlarının yakından takipçisi olduğu “Twitch” üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

 Türkiye’de en çok ilgi gören oyunlardan biri olan Sennheiser CS:GO Türkiye Şampiyonası’nın final maçının gerçekleşeceği festivalde oyun tutkunları takipçisi olduğu “Jahrein”, “Pintipanda” , “wtcnn” , Enis Kirazoğlu başta olmak üzere bir çok oyun fenomenleriyle tanışma fırsatı elde edecek.

Festival Enis Kirazoğlu ve oyun dünyasında Pintipanda olarak da bilinen Tuna Akşen’in anlatımlarıyla Twitch.tv/multiplayer üzerinden an be an canlı yayınlanacak.

Festivale biletleri bynogame.com adresinde. Ayrıca katılımcılar oyun içi ekipmanları ile de bilet satın alabilecekler.

Kapı açılış: 12.00

Bilet: 15 TL

 

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla