ggggg
Bilim

Essential’ın Piyasa Değeri 1 Milyar Doları Aştı

Essential’ın Piyasa Değeri 1 Milyar Doları Aştı

Android işletim sisteminin kurucularından olan Andy Rubin’in henüz daha herhangi bir cihaz satışa sunmayan şirketi Essential, 1.2 milyon dolar piyasa değerine ulaştı.

Geçtiğimiz mayıs ayının sonlarına doğru Essential Phone isimli telefonu tanıtan şirket, rezervasyon yapılabildiğini fakat henüz ön sipariş alınmadığı söylemişti. 1-2 hafta önce Rubin tarafından yapılan açıklamayla da siparişlerin kısa bir süre içerisinde başlayacağını belirtiliyordu fakat Ağustos ayının sonuna yaklaşıyor olsak da henüz satışı başlatılan bir Essential Phone görülmüyor.

Bloomberg köşe yazarı Tim Culpan tarafından yapılan bir analiz, Foxconn’a ait FIH Mobile isimli şirketin Essential’ın yüzde 0.25’i için 3 milyon dolar ödediğini gösteriyor ve bu rakama göre şirketin tam olarak piyasa değerinin de 1.2 milyona ulaştığı görülüyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla