ggggg
Bilim

Facebook Hikayeler, Artık Bilgisayarlarda da Kullanılabilecek

Geçtiğimiz Mart ayında hikayeler özelliğine kavuşan Facebook’un bu özelliğini kullanan insan sayısı epey bir az. Buna rağmen halen daha hikayeler özelliğini devam ettiren ve geliştiren Facebook, şimdi de bu özelliğini bilgisayarlar için kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Facebook Hikayeler, bilgisayar versiyonunda da mobil versiyonla aynı şekilde çalışacak. Tek fark bilgisayar versiyonundan mobil versiyondaki hikaye yükleyebilmemiz mümkün olmayacak. Yani bilgisayar versiyonundan sadece başkalarının yüklediği hikayelere bakılabilecek.

Bilgisayar versiyonuna henüz tam olarak gelmeyen, halen daha geliştirilme aşamasında olan bu özellik şimdilik test amaçlı sadece belli kişiler tarafından kullanılabiliyor. Test başarılı olarak tamamlandığından tüm Facebook kullanıcıları için devreye girecek.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla