ggggg
Bilim

Facebook, Tık Alma Peşinde Olan Aldatıcı Paylaşımlara Karşı Önlem Alacak

Facebook, Tık Alma Peşinde Olan Aldatıcı Paylaşımlara Karşı Önlem Alacak

Daha kaliteli ve güvenli sosyal medya olmak amacıyla yolunda ilerleyen Facebook, buna tık tuzağı olan paylaşımları sizin görmenizi engellemek için harekete geçmesiyle bir adım daha ilerletiyor.

Video oynatma simgesinin yerleştirildiği görsellerle paylaşılan ve genelde sizi görüntüyle alakasız sitelere yönlendiren internet adresleri artık Facebook tarafından tespit edilerek zaman tünelinizin en altında yer alacak. Böylece bu tür paylaşımlarla karşılaşma olasılığınız biraz daha azalacak.

Yalan haberlere gibi birçok şeye karşı harekete geçen Facebook’un bu özelliği şu an faaliyete girmiş durumda fakat bu sistemin tam olarak oturması ne kadar sürer henüz bilinmiyor. Görünen o ki Facebook gelecek günlerde daha da kaliteli bir sosyal medya platformu olacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla