ggggg
Bilim

Giyilebilir Teknoloji Pazarının Lideri Yeni Lideri Xiaomi Oldu

Fiyat – performans konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Xiaomi, giyilebilir teknoloji pazarındaki başarısıyla da giyilebilir teknoloji pazarının lideri olmayı başardı.

Mi Band ve Mi Band 2 modellerinin 20 dolardan daha düşük bir fiyat etiketine sahip olmasıyla oldukça ilgi gören Xiaomi, yılın ikinci çeyreğinde giyilebilir ürünlerinden 3.7 milyon satmayı başararak en yakın rakibi olan Fitbit’i geride bıraktı.

Xiaomi’nin bu başarıya ulaşmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri de Fitbit’in yıllık satış rakamının geçen seneye göre bu sene biraz daha düşmesi. Fitbit geçen yılın 2 . çeyreğinde 5.7 milyon cihaz satarken bu yıl 3.5 milyon cihaz satışı rakamına düştü. Yıllık satış rakamı 3.7 milyon olan Xiaomi’ye göre yaklaşık 300 bin geride olan Fitbit’in hemen arkasından ise yıllık 2.8 milyon cihaz satışıyla Apple geliyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla