ggggg
Bilim

Google Kamera Uygulamasına Yeni Güncellemeyle Birlikte Selfie Flaşı Geliyor

Google Kamera Uygulamasına Yeni Güncellemeyle Birlikte Selfie Flaşı Geliyor

Google’ın Google Play Store’dan indirilip kullanılabilen Google Kamera uygulaması, son güncellemesi ile birlikte selfie flaşı özelliğine kavuştu.

Artık selfie flaşına da sahip olan Google Kamera, loş ışıkta çekilen selfielerde eğer telefonun kendi selfie flaşı yoksa daha aydınlık kareler elde etmenizi sağlıyor. Bu selfie flaşı özelliğini etkinleştirmek için kamera selfie modundayken flaş ikonuna tıklanması yeterli olacaktır. Daha sonra ise fotoğraf çekme tuşuna bastığınızda yaklaşık 1 saniye kadar ekran komple bej rengini alacak ve böylece selfienizi çekerken kendinizi sıcak renkli bir ışıkla aydınlatmanıza olanak sunuyor.

Bu güncelleme şimdilik Android 7.1.1 sürümüyle çalışan Pixel ve Nexus cihazlarda kullanılabiliyor. Diğer cihazlara ne zaman geleceği hakkında henüz net bir bilgi yok.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla