ggggg
Bilim

Google Pixel 2’yi Kimin Üreteceği Belli Oldu

Google, 1.1 Milyar Dolar Karşılığında HTC ile Ortaklık Kurduklarını Duyurdu

Google’ın ilk telefonu Pixel’den sonra tanıtmaya hazırladığı Pixel 2 hakkında birçok bilginin ortaya çıkmasının ardından telefonun üretiminin HTC tarafından yapılacağı da ortaya çıktı.

Google’ın yeni telefonun neredeyse kesin üretimini yapacak firma olan HTC, bu yıl duyurduğu HTC U11 telefon modelinde kullandığı ‘Edge Sense’ adlı farklılık yaratan özelliği ile oldukça dikkat çekmişti. Telefonun yan taraflarından bastırdığınızda bunu komut olarak algılayan ve buna göre önceden seçtiğiniz yönlendirmelere göre işlevsellik kazanan özelliğe benzer bir özelliğin Pixel 2’de de yer alması bekleniyor. Pixel 2’de kullanılacak bu özelliğin isminin ise ‘Active Edge’ olacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca Okuyun: Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’ın Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Tabi şimdilik bu bilgiler resmiyete kavuşmuş değil. Yakın zamanda duyurulması beklenen telefonun ne zaman duyurulacağı da net olarak bilinmiyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla