ggggg
Bilim

Google’dan Veri Tüketimini En Aza İndiren Uygulama: Google Search Lite

Google’dan Veri Tüketimini En Aza İndiren Uygulama: Google Search Lite

Google’ın internet erişimi konusunda sıkıntılı olan ülkelerdeki kullancıları için geliştirdiği uygulama Google Search Lite, Google üzerinden arama yaparken harcanan veriyi en aza indirmeyi amaçlıyor.

Google Search Lite’a benzer uygulamaların daha önce Facebook ve Twitter tarafından Facebook Lite ve Twitter Lite adı altında geliştirildiği görülmüştü. Bu uygulamalar veri tüketimini en aza indirmenin yanı sıra eski model telefona sahip olan kullanıcıların uygulamalara erişmelerini mümkün kılıyordu.

Google Search Lite henüz sadece Hindistan ve Endonezya bölgeleri için beta süreciyle kullanıma sunulmuş durumda. Tam sürüme geçip dünya genelinde ne zaman kullanıma sunulacağı şimdilik belli değil.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla