ggggg
Bilim

Google’ın Pixel ve Pixel XL Telefonlarının Fiyatı Büyük İndirime Girdi

Google’ın geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurduğu ve Google’ın ilk akıllı telefon modeli olan Pixel ve Pixel XL, ABD’de eski fiyatından çok daha uygun bir fiyatla satışta olacak.

İndirime göre modellerden Pixel’in 32 GB’lık versiyonun 649 dolarlık fiyat etiketi 524 dolara düşerken Pixel XL’ın 32 GB’lık versiyonu 769 dolarlık fiyat etiketi 569 dolara düştü. Bu büyük indirimin yanı sıra Google, Pixel ya da Pixel XL modellerinden herhangi birini satın alan kişilere Daydream VR sanal gerçeklik başlığını hediye edecek.

Pixel ve Pixel XL modellerinin bu kadar büyük bir indirime girmesinin sebebinin Google’ın yakın zamanda tanıtması beklenilen Pixel 2 modelleri olduğu tahmin ediliyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla