ggggg
Bilim

Hackerlar, Game of Thrones’un Yeni Sezonunun 6. Bölümünü Sızdırdı

Hackerlar, Game of Thrones’un Yeni Sezonunun 6. Bölümünü Sızdırdı

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde bir hacker grubu, Game of Thrones dizisinin yeni bölümlerinin de aralarında bulunduğu 1.5TB’lık veriyi HBO’dan ele geçirdiğini belirterek 7 milyon dolara yakın bir fidye talep etmiş ve Game of Thrones’un bir bölümünü sızdırmıştı.

Hackerların bu adımından sonra hackerlara karşı fidye teklifi veren HBO, 250 bin dolar gibi komik bir rakam telaffuz ederek ne yazık ki hackerlara engel olamamış ve bazı HBO içeriklerinin daha sızdırılmasına neden olmuştu. Şimdi ise hackerler Game of Thrones’un 7. sezonunun 6. bölümünü sızdırdı.

Dizinin yeni bölümü henüz yayınlanmamışken birçok dizi sitesi de altyazılar ekleyerek daha yayınlanmadan Game of Thrones’un yeni bölümünü internet sitesine yüklemeye başladı. Görünüşe göre hackerlar, HBO’nun beklediğinden daha fazla eylem gerçekleştirerek HBO’yu da şaşırtmış oldular.

Bakalım önümüzdeki günlerde HBO ve hackerlar arasında devam eden veri savaşı nasıl sonuçlanacak?

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla