ggggg
Sektörel

HP, Kartuşlarını Haiti’de Geri Dönüştürülen Plastiklerden Üretiyor

HP, Kartuşlarını Haiti’de Geri Dönüştürülen Plastiklerden Üretiyor

Kağıt, plastik, cam ve metal gibi birçok atık yüzlerce yıl doğada yok olmuyor ve çevre kirliliği; her geçen gün bizi daha kötü bir dünyaya yaklaştırıyor. Tüm bunların önüne geçmek için oluşturulan geridönüşüm noktaları ise doğada yok olmayan atıkları yeniden topluma kazandırmayı hedefliyor.

Bu alanda önemli bir sosyal sorumluluk vizyonu üstlenen HP, ürettiği kartuşlarda kullandığı plastik maddelerin geldiği süreçle ilgili önemli bir video yayınladı. Yayınlanan videoda dünyanın en fazla kartuş üretimi yapan şirketlerinden HP’nin kartuşlarında Haiti‘de geridönüştürülen şişelerden elde edilen plastiklerin kullanıldığı ve çevreye sahip çıkıldığı belirtiliyor.

Ayrıca HP’nin bu videosu, sadece kendi attığı adımlar için değil tüm insanlar için değer taşıyor. Yayınlanan videoda Haiti’li Rosetta’nın hikayesi anlatılarak toplumun geridönüşüme vermesi gereken değer de öne çıkarılıyor.

HP’nin Türkçe altyazıyla yayınladığı bu videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla