ggggg
Bilim

Huawei Mate 10’un Satış Fiyatı 1000 Dolar Olabilir

2017 yılı 2.çeyrek raporlarına göre dünyanın en fazla akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirketi Huawei, önümüzdeki aylarda ilk çerçevesiz telefonu Huawei Mate 10’u tanıtmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Okuyun: Huawei Mate 10, Çerçevesiz Ekranla Gelebilir

Daha önce tasarım görselleri ve teknik özellikleri sızdırılan Huawei Mate 10’un bu kez satış fiyatı ortaya çıktı. Paylaşılan sızıntılara göre Huawei’nin yeni üst seviye telefonu Mate 10, yaklaşık 1000 dolardan satışa çıkacak.

Huawei Mate 10 Fiyatını Hakkedecek mi?

Huawei Mate 10 modeli henüz resmi olarak duyurulmadığı için bu konuyla ilgili yorum yapmak zor ancak görünüşe göre Huawei Mate 10 hem çerçevesiz tasarımı hem de Kirin 970 işlemcisiyle birlikte Samsung ve Apple gibi diğer rakiplerinin tepe model telefonlarıyla rekabet edecek.

Öte yandan Huawei ülkemizde her ne kadar akıllı telefon markası olarak yaygın bir şekilde tanınmasa da Uzak Doğu ülkeleri başta olmak üzere dünya genelinde en çok satan akıllı telefon markaları arasında yer alıyor. Hal böyle olunca da kullanıcıların Huawei markasına duyduğu güven ve başarılı özellikler, Huawei Mate 10’u Galaxy S8 gibi rakiplerinin karşısına çıkarabilir.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla