ggggg
Alıntı Yazılar

Instagram’da Artık Hastag’ler Takip Edilebiliyor

Instagram’da Artık Hastag’ler Takip Edilebiliyor

Instagram’ın kurulduğundan bugüne en önemli özelliklerinden biri olan hastag’ler ya da Türkçe karşılığıyla etiketler, yeni güncellemeyle birlikte çok daha anlamlı bir hal alıyor.

Instagram, geçtiğimiz gün yaptığı duyuruyla birlikte tüm Instagram kullanıcıları için etiketleri takip etme özelliğini sundu. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar, ilgi duydukları etiketi takip ederek etiketi taşıyan gönderileri ana Instagram akışında görüntüleyebiliyor.

Ayrıca güncellemeyle Instagram’ın “Takip Edilenler” bölümü de “İnsanlar” ve “Hastag’ler” olarak ikiye bölünüyor. Böylelikle kullanıcılar hem ilgi alanlarına yönelik içerikleri Instagram akışlarında daha sık görmeye başlıyor hem de diğer insanlarla ilgi alanlarını paylaşabiliyor. Instagram bu özellikle birlikte tüm kullanıcıların ortak ilgi alanlarını bulmasını da kolaylaştırıyor.

Bugün itibariyle kullanıma sunulan özelliğin güncellemeyle birlikte kısa süre içinde tüm Instagram kullanıcıları tarafından kullanılabilir olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla