ggggg
Alıntı Yazılar

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Hesaplar

2017 yılının sonlarına gelmemizle birlikte popüler sosyal medya devleri, bir yıl boyunca platformlarında neler olup bittiğine dair raporları paylaşıyor. Bu sosyal ağlardan biri olan Instagram da 2017 yılında en çok takipçisi olan ünlü isimleri açıkladı.

Instagram’ın yayınladığı rapora göre 2017 yılında da Instagram’da en çok takipçisi olan kullanıcı unvanını 130 milyon takipçiyle Selena Gomez sürdürüyor. Selena Gomez’i 115 milyon takipçiyle Ariana Grande ve yine 115 milyon takipçiyle Cristiano Ronaldo takip ediyor.

Özellikle yıldızı Instagram ile parlayan ünlü isimlerden Kim Kardashian West beşinci sırada kendine yer bulurken Kylie Jenner da listenin yedinci sırasında geliyor.

Instagram’ın yayınladığı rapora göre 2017 yılında en çok takipçisi olan Instagram kullanıcıları ise şu şekilde:

Selena Gomez (@selenagomez) – 130 milyon takipçi Ariana Grande (@arianagrande) – 115 milyon takipçi Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 milyon takipçi Beyoncé (@beyonce) – 108 milyon takipçi Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104 milyon takipçi Taylor Swift (@taylorswift) – 104 milyon takipçi Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99,5 milyon takipçi Dwayne Johnson (@therock) – 96 milyon takipçi Justin Bieber (@justinbieber) – 93,9 milyon takipçi Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84,8 milyon takipçi

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla