ggggg
Bilim

iOS 11 Developer beta 6 ve Public beta 5 Yayınlandı

iOS 11 Developer beta 6 ve Public beta 5 Yayınlandı

Apple’ın eylül ayında düzenleyeceği yeni iPhone’larının lansmanıyla birlikte tüm kullanıcılar için sunacağı yeni iOS sürümü iOS 11’in geliştiriciler ve halk için yayınlanan beta sürümlerinin yeni versiyonları yayınlandı.

iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar ve Güncelleme Tarihi

Yayınlanan yeni iOS 11 Developer beta 6 ve iOS 11 Public beta 5, yeni iOS sürümünün betasında yaşanan ciddi sorunları en aza indirgerken çeşitli güvenlik iyileştirmelerini ve cihaz uyumluluğunu arttırmayı da içeriyor.

Son iOS 11 beta güncellemeleriyle birlikte iPhone ve iPad’lerde yaşanan denetim merkezi açıkken aniden donma sorunu çözülürken güncelleme bazı kozmetik değişiklikleri de beraberinde getiriyor. App Store, iMessage ve Haritalar gibi birçok uygulamanın simgesi değişirken arayüze bazı yeni animasyonlar da ekleniyor.

iOS 11’in mevcut beta sürümünü kullanan kullanıcılar için yayınlanan bu güncellemeyi eğer beta sürecine dahilseniz Ayarlar menüsüne girerek Yazılım Güncelleme bölümünden hemen kurabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla