ggggg
Bilim

iPhone 8 Siz Ekrana Bakarken Bildirimleri Sessize Alacak

iPhone 8 Bu Kez Sunum Esnasında Sızdırıldı

Apple’ın eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz yeni akıllı telefonu iPhone 8’den haberler gelmeye devam ediyor. Bugüne dek ortaya çıkan sızıntılarla birlikte iPhone 8’in tasarımı ve teknik özellikleri hakkında birçok bilgiyi öğrenmiştik ancak şimdi de iPhone 8’de olacağı söylenen ilginç bir özellik ortaya çıktı.

Hatırlayacak olursanız Apple’ın HomePod cihazı için hazırladığı geliştirici kitinde iPhone 8’den birçok ize rastlanmıştı. Şimdi de bir geliştirici, HomePod’un geliştirici kodlarında iPhone’un ekrana baktığınızda bildirimleir sessize alacağı özelliğine rastladı.

Belirtilene göre iPhone 8 üzerindeki 3 boyutlu sensörler sayesinde telefonun ekranına bakıp bakmadığınızı çok daha iyi bir şekilde anlayacak ve böylelikle siz telefonun ekranına bakarken bildirim geldiğinde bildirimlerin sesini kısacak.

Elbette iPhone 8 hakkında her gün onlarca sızıntı haberiyle karşılaşsak da yeni iPhone hakkında kesin bir şey demek mümkün değil. iPhone 8 tahminlere göre eylül ayında Steve Jobs Theatre’da düzenlenecek basın etkinliğiyle duyurulacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla