ggggg
Bilim

iPhone 8’e Ait Olduğu İddia Edilen Kılıfların Görüntüsü İnternete Düştü

iPhone 8 hakkında çıkan bilgilerle artık iPhone 8 hakkında herşeyi öğrendik fakat parmak izi okuyucusunun nerede olacağı ile ilgili birşey kesinleşmiş değil.

Son olarak iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen kılıfların ortaya çıkmasıyla parmak izi okuyucusu hakkında bir bilgiye daha ulaşıldı. Ortaya çıkan iPhone 8 kılıfına göre arka tarafta herhangi bir parmak izi okuyucusuna yer verilmeyecek. Bunun dışında ortaya çıkan kılıf fotoğrafları, arka taraftaki çift kameranın yatay değilde dikey olarak geleceği doğruluyor.

Bu kılıfların Apple tarafından üretilmesi de Apple’ın her kılıfında ‘Made in China’ yazması ve alışılmış bir Apple kalitesine sahip olmasından dolayı yüksek ihtimal gözüküyor.

iPhone 8 ile ilgili detayları, Apple’ın eylül ayında gerçekleştirmesini beklediğimiz etkinlikte öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla