ggggg
Mobil

iPhone SE 2 kablosuz şarj özelliğiyle geliyor

2016 yılında tanıtılan ve Apple’ın iPhone 6S özelliklerini iPhone 5 vs 5S kasasına sığdırdığı iPhone SE, gerek donanımıyla gerek de fiyatıyla tüketicilerin tercih ettiği akıllı telefon modellerinden biri haline gelmişti. Tanıtıldığı zaman iPhone 6S’ten daha uygun olması ve halen kullanıcıların tercihi olan model Apple’ın yüzünü güldürüyor.

Çıkışının üzerinden iki yıl geçen iPhone SE boyut olarak aynı kalıp donanımsal olarak yenilenip ek özelliklerinin eklenmesi Apple’ın her yıl eylül ayında yaptığı konferanslarda bekleniyordu. Digitimes araştırma analisti olan Luke Lin’nin yayınladığı rapora göre iPhone SE 2 bu yıl tanıtılacak.

iPhone SE’nin varisi olması beklenen bu telefon arka yüzeyi iPhone 8 ve X gibi cam olacak ve kablosuz şarj özelliği ile gelecek. iPhone SE 2, Apple’ın telefonlarında her zaman kullandığı 3D Touch adını verdiği basınç duyarlı ekran teknolojisini barındırmayacak.

3D Touch özelliği olmayacak

Rapora göre gelmesi beklenen özellikler

A10 Fusion işlemci 2 GB bellek 32 GB ve 128 GB hafıza Yaklaşık 1700 mAh batarya

Telefonun mayıs veya haziran ayında Apple’ın yapacağı sunumda tanıtılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla