ggggg
Bilim

LG V30, P-OLED FullVision Ekranlar ile Geliyor

LG, V30’u yeni bir amiral gemisi olarak çıkarmak için çalışıyor.  Telefonun iki ayrı ekranla geleceği dedikodular arasında olmasına rağmen net bir açıklama ve ispat yok. Çift mi tek mi bilinmez ama V30’un yeni bir ekranla geleceği kesin. LG’nin açıklamalarına göre yeni OLED FullVision, V30’larda kullanılmak üzere hazır. Yeni amiral gemisi ile birlikte plastik bir materyalden yapılma OLED FullVision ekranlar ile tanışmış olacağız.

İlk kez G6 tarafından kullanılan FullVision ekranlar sayesinde V30, V20’den daha küçük olmasına rağmen daha büyük bir ekran ile gelecek.

P-OLED yani Plastik OLED teknolojisi LG’nin daha önceden duyurduğu bir teknoloji. Kavisli olabildiği için çok daha ergonomik açılara girebilen P-OLED, Gorilla Glass 5 ile gelecek ve bu şekilde çok sağlam bir hal alacak.

1440 x 2880 piksel QHD bir ekranla gelmesi beklenen V30’un LCD’ye göre daha yüksek bir tazeleme hızı olacak. P-OLED sayesinde bir çok alanda kullanılabilecek.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla