ggggg
Bilim

LG V30, Reklam Çekimleri Esnasında Sızdırıldı

Daha önce ortaya çıkan sızıntılarla birlikte ön panelinin Samsung Galaxy S8’e fazlasıyla benzeyeceğini gördüğümüz LG’nin yeni üst seviye telefonu LG V30 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

LG V30’un tanıtımı için yapılan çekimler esnasında elde edildiği iddia edilen görüntüler HitRecord sitesi üzerinden paylaşıldı.

Paylaşılan sızıntılara göz attığımızda LG V30 modelinin tasarım detaylarının Samsung Galaxy S8 ile LG G6 modelinin harmanlanmış hali olduğunu görüyoruz.

LG V30’un hem ön hem de arka kısmında tıpkı Galaxy S8 modelinde olduğu gibi köşeleri yuvarlatılmış kavisli cam tasarıma yer veriliyor. Telefonun ön yüzünde ise yine fazlasıyla Galaxy S8’i andırırken Galaxy S8’e kıyasla daha az kavisli bir yapıya sahip.

LG G2 modelinden bu yana akıllı telefon pazarında şansı pek de yaver gitmeyen LG, yeni V30 modeliyle tekrar akıllı telefon pazarında ses getirmeyi deneyecek. Rakiplerine benzerliği her ne kadar LG için dezavantaj gibi görünse de her yıl yeni bir inovasyon gerçekleştiren LG, bu yıl gelirini arttırmak ve işleri tekrar yoluna sokmak için bu kararlılığından şimdilik vazgeçmiş gibi.

Yeni LG V30, 1 Eylül 2017 tarihinde IFA 2017 fuarı kapsamında Berlin’de düzenlenecek basın etkinliğiyle birlikte duyurulacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla