ggggg
Mobil

LG’nin Yeni Üst Seviye Telefonu MWC’ye Yetişmeyebilir

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan raporlarla birlikte akıllı telefon sektöründe bir süredir istediği başarıyı elde edemeyen LG’nin LG G yerine LG Icon adını verdiği yeni bir akıllı telefon serisini tüketicilerle buluşturacağı öne sürülmüştü.

LG Icon serisi ilk akıllı telefon için Mobil Dünya Kongresi işaret edilirken, Güney Kore merkezli bir yatırım platformu LG CEO‘su Seong-jin‘in hazır olan LG G7 modelini baştan aşağı yeniden tasarılmasını talep ettiği ve LG’nin marka algısını yenilemek için G serisinin adının değiştirilmesini istediği iddia ediliyor.

Bu durumda henüz LG’nin yeni akıllı telefonun tam anlamıyla hazır olmadığı ve Mobil Dünya Kongresi’nde de katılımcıların ve medya mensuplarının karşısına çıkmayacağı iddialar arasında.

Bakalım LG, iddialarda olduğu gibi yepyeni bir marka kimliğiyle karşımıza çıkacak mı? Özellikle LG V30 modeliyle eski başarısını elde etmek için önemli bir yol kateden LG’nin geleceğini hep birlikte göreceğiz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla