ggggg
Sektörel

Moba oyunu Gigantic kapatılıyor

Moba oyunu Gigantic kapatılıyor

2017 senesinin yazında PC ve Xbox platformları için satışa sunulan Gigantic, bir nevi sınıf bazlı oynanış ile moba türünü birleştiriyor ve oyunculara harika zamanlar yaşatıyordu. Yapımcı Perfect World, toplumun verdiği geri dönüşe ve oyuncu kitlesinin sürekli aktif olmasına teşekkür etti, fakat bu Gigantic’in devam ettirmek için yeterli olmadığını açıkladı.

Bazı oyunlar gerçekten hızlı bir şekilde kapatılıyor, bunlardan birisi ise Gigantic oldu

Oynaması bedava ve moba kısmında, LoL veya Dota kadar olmasa da, popüler olan Gigantic, 31 Temmuz’da tamamen sunucularını kapatacak. “Gigantic’in sonunu getirmek gerçekten zor bir seçim.” diye belirten Perfect World, oyunun kapatılması ile alakalı birkaç neden saydı. Bunlardan biri, daha önce yaşanan oyun hatalarının çözümlenmesi için büyük bir çaba harcanması olduğu, diğeri ise Gigantic’in düzgün bir kâr elde edemediği oldu. Yine de oyuncularını üzmek istemeyen Perfect World, halen Gigantic için güncellemeler çıkarmaya devam ediyor. Söz verdikleri büyük güncellemelerden birisi ise Haziran ayının ortalarında yayınlanacak.

Gigantic’i halen oynamana şansınız bulunuyor, eğer denemek isterseniz Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla