ggggg
Bilim

Nokia 2’ye Ait Olduğu İddia Edilen Görseller Ortaya Çıktı

Şu anda üst seviye telefon hazırlığında olan Nokia’nın evi HMD Global, aynı zamanda giriş seviyesi bir telefonun da hazırlığında. İsminin Nokia 2 olacağı düşünülen bu giriş seviyesi telefona ait bazı teknik özellikler daha önce ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Nokia 2’ye ait olduğu iddia edilen bazı fotoğraflar ortaya çıktı.

Nokia 2’nin ortaya çıkan teknik özelliklerine göre cihaz Qualcomm’un giriş seviye Snapdragon 212 işlemcisinden gücünü alırken 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızaya yer verecek. Ayrıca Nokia 2’nin 4.7 inçlik ya da 5 inçlik HD ekrana sahip olması bekleniyor.

Ortaya çıkan görsellere göre Nokia 2, oldukça basit ve sade bir tasarıma sahip olacak. Fiyatının ise 100 dolardan daha düşük olacağı tahmin ediliyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla