ggggg
Bilim

Nokia 8, Kutusundan Android 8.0 ile Çıkacak

Nokia’nın ilk üst seviye telefon modeli olan ve büyük bir heyecanla beklenen Nokia 8 hakkında ortaya çıkan bilgiler yanlışıyla doğrusuyla her geçen gün çoğalıyor. Nokia 8 hakkında son ortaya çıkan bilgiye göre de Nokia 8, kutusundan Android’in henüz yayınlanmamış olan Android 8.0 sürümü ile çıkacak.

Önceden çıkan bilgilerle Android 7.0 sürümüyle kutusundan çıkacağını beklediğimiz cihaza ait Geekbench raporları bunun değiştiğini gösteriyor. Google’ın henüz tanıtımını yapmadığı fakat kısa bir süre içerisinde tanıtımını yapacağını açıkladığı Android O ya da Android 8.0’in yüklü olarak geleceği Nokia 8’in bu Android sürümüyle gelmesi Geekbench raporunun artık neredeyse kesinleştiğinden dolayı muhtemel gözüküyor.

Ayrıca okuyunuz: Nokia 8 Tam Anlamıyla Fiyat – Performans Canavarı Olabilir

Nokia 8 hakkındaki tüm detayları net bir şekilde Nokia’nın yeni evi HMD Global tarafından 16 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte öğreneceğiz.

 

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla