ggggg
Bilim

Onaylanmış Hesaplar Artık WhatsApp’ta da Olacak

Facebook, Instagram ve Twitter’dan alışmış olduğumuz onaylanan hesapların yanında bulunan doğrulanmış hesap tiki artık Whats App’ta da bulunacak. Mavi tik uygulaması ilk olarak Twitter’da başlamış, ardından Facebook ve Instagram takipçisi olmuştu. Mavi tikin son takipçisi olacak WhatsApp, birkaç sürüm sonra özelliği aktif edecek.

Dikkat çeken bir fark ise doğrulanmış hesap olayı ilk olarak Windows Phone kullanıcılarına gelecek. Bu uygulamanın ilk olarak Windows Phone’da sunulması WhatsApp Beta‘da fark edildi. Mavi tikin kaderini ise kullanıcılardan gelen olumlu-olumsuz yorumlar belirleyecek. Eğer verimli bir sonuç elde edilirse Android ve İOS kullanıcılarına da sunulacak.


Görselden fark edileceği gibi mavi tik bulunan hesaplarda, e-posta adresleri, sosyal medya hesapları ve adresleri bulunuyor.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla