ggggg
Oyun

PlayStation 5 En Erken 2019 Yılında Tanıtılacak

PlayStation 5 En Erken 2019 Yılında Tanıtılacak

İlk olarak 2013 yılında oyunseverlerle buluşan PlayStation 4 konsolu, çıktığı dönemde PlayStation 3’e kıyasla yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı ancak analistler, oyun konsollarının ömrünün kısalacağını ve Sony’nin sadece iki yıl sonra PlayStation 5’i duyuracağını iddia etmişti.

Bu açıklamalar oyun tutkunlarında ciddi anlamda hayal kırıklığı yaratırken Sony, tahmin edilenin aksine 2016 yılında Sony PlayStation 4 ailesine PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro olmak üzere iki farklı yeni üye daha kazandırdı ve böylelikle PS4 ailesinin kolay kolay eskimeyeceğini söyledi.

Ancak artık konsol pazarında son kozlar oynandı ve yeni nesil konsollar için geri sayım yavaş yavaş başladı. Buna bağlı olarak da herkes önümüzdeki yılki Gamescom ya da E3 fuarında Sony’nin PlayStation 5’i tanıtacağını iddia ederken oyun dünyasının yakından tanıdığı isimlerden biri olan Michael Pachter, PlayStation 5 konsolunun en erken 2019 yılında tanıtılacağını ancak bu sürenin 2020 yılını da bulabileceğini söyledi.

Eğer Pachter’ın açıklamaları doğruyu yansıtıyorsa, hala yeni bir PlayStation 4 almak pek de yanlış bir tercih olmaz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla