ggggg
Donanım

Profesyoneller için Lenovo Yoga 920 Türkiye’de!

Profesyoneller için Lenovo Yoga 920 Türkiye’de!

Yoga 900 serisi dizüstü bilgisayarlarıyla üst seviye dizüstü bilgisayar pazarının önemli oyuncularından bir olan Lenovo, yeni Yoga 920’yi Türkiye’de satışa sundu.

Intel Core i7 serisi işlemciler ve dokunmatik UHD ekranıyla üst düzey teknik performans sunan Lenovo 920, özellikle tasarım detayları ve harici kalem desteğiyle dikkat çekiyor. Yaklaşık 1.3kg ağırlığa sahip olan Yoga 920’de 520GB kapasiteli SSD‘ye yer veriliyor.

Lenovo’nun klasik katlanabilir dizüstü bilgisayarlarıyla hemen hemen aynı tasarım hatlarını taşıyan yeni Yoga 920, Lenovo’nun Active Pen 2 kalemiyle birlikte Office gibi programlarda da pratik bir kullanım vaat ediyor. Ayrıca Windows Ink desteğine sahip olan Yoga 920, diğer Windows Ink kalemleriyle birlikte de çalışıyor. Kalem seçeneği opsiyonel olarak sunuluyor.

Lenovo Yoga 920’nin şu an için hangi perakende noktalarında satıldığı net bir şekilde açıklanmış değil ancak Türkiye’de yaklaşık 9000 TL‘den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Tabii ki özelliklerine rağmen bir dizüstü bilgisayar için 10 bin TL’ye yakın harcama yapmak ve Yoga 920’yi tercih etmek ister misiniz? Bu noktada Yoga 920’nin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına dikkat etmenizde yarar var.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla