ggggg
Mobil

Samsung Galaxy Note8 Zamlandı: Yeni Fiyatı 5500 TL

Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonları Samsung Galaxy A8 ve A8+’ın Türkiye’deki resmi satış fiyatını açıklayan Samsung Electronics Türkiye, Samsung Galaxy Note8 modelinin de fiyatında önemli bir güncellemeye gitti.

Samsung’un değişen fiyat politikasıyla birlikte Galaxy Note8 modelinin 4999 TL olan tavsiye edilen satış fiyatı 5499 TL‘ye yükseltildi. Galaxy Note8’in yeni fiyatı Samsung’un resmi mağazaları başta olmak üzere tüm büyük zincir teknoloji marketlerinde uygulanıyor.

Peki fiyatın yükselmesinin nedeni ne?

Bildiğiniz üzere Samsung, Türkiye’deki artan döviz kurları ve yüksek vergilere rağmen kârlılığından feragat ederek cihazlarının fiyatını uygun tutmaya çalışıyor. Hal böyle olunca da aslında Samsung Türkiye’nin belirlediği satış fiyatı, diğer ülkelerdeki Samsung ürünlerinin çok daha altında gelir elde ettiriyor.

Muhtemelen bu yıl yapılan vergi güncellemeleriyle de birlikte Samsung, kâr marjını korumak ve daha fazla gelir kaybı yaşamamak için böyle bir fiyat değişikliğine gitmek zorunda kaldı.

Ayrıca Galaxy Note8’in yeni fiyat güncellemesi, Galaxy S9’un Türkiye pazarında 6000 TL seviyesinde bir fiyat etiketiyle geleceği iddialarını da gündeme getiriyor. Elbette henüz Samsung Galaxy S9 modeline ilişkin resmi bir duyuru yapılmış değil.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla