ggggg
Mobil

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın tasarımı ortaya çıktı

Bir süredir ortaya çıkan sızıntılarla birlikte hemen hemen nasıl bir tasarıma sahip olacağını tahmin ettiğimiz Galaxy S9 ve S9+’ın tanıtılmasına kısa süre kala cihazlar yakında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Bu kez yıllardır yaptığı sızıntılar nedeniyle tüm dünyanın yakından izlediği VentureBeat editörleri, Samsung Galaxy S9 ve S9+ modellerinin basın görsellerini ortaya çıkardı. Paylaşılan görsellerde Galaxy S9 ailesinin ön yüzeyi net bir şekilde görülüyor.

Sızıntı ne kadar doğru?

Teknoloji sektörünün yakından tanıdığı Evan Blass ve VentureBeat ekibi, uzun süredir yaptıkları paylaşımlarla yüzlerce teknolojik cihazı tanıtılmadan önce ortaya çıkardılar. Geçtiğimiz yılki Galaxy S8, Note8 ve iPhone X gibi modellerin son halini sızdıran ekibin Galaxy S9 modelinde de yanılmayacağı tahmin ediliyor.

Yine de net bir şey söylemek doğru değil, zira Samsung her an bir sürpriz yaparak bambaşka bir Galaxy modeliyle tüketicilerin karşısına çıkabilir.

Samsung Galaxy S9 ve S9+’ın resmi halini, 25 Şubat 2018 tarihinde Mobil Dünya Kongresi’nde düzenlenecek Samsung basın toplantısında öğreneceğiz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla