ggggg
Mobil

Samsung Kamera ve Parmak İzi Okuyucusunu Ekrana Dahil Etmeye Hazırlanıyor

Hatırlayacağınız üzere Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, Synapmatic şirketi tarafından geliştirilen ekrana dahili parmak izi okuyucu teknolojisini kullanan ilk üretici olmuştu. Vivo’nun ekrana dahili parmak izi sensörüne sahip akıllı telefonları satışa çıkmaya hazırlanırken, konuya ilişkin Samsung cephesinden de bir haber geldi.

Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, ekrana dahili parmak izi okuyucu sensörü ve kamerası için yeni bir patent aldı. Samsung’un yeni patenti, sadece parmak izi sensörünün değil aynı zamanda ön kameranın da ekranın altına entegre edilmesini sağlıyor.

Tamamen çerçevesiz telefonlara hazır olun!

Samsung, aldığı yeni patentiyle hem kamerayı hem de parmak izi okuyucuyu ekrana dahil etmeye hazırlanırken aynı zamanda tamamen çerçevesiz ekrana sahip akıllı telefonlar için de önemli bir süreci başlatmış oldu. Eğer Samsung’un bu patenti hayata geçirilirse, belki de gerçekten avucumuzun içinde sadece bir ekran tutmaya başlayabiliriz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla