ggggg
Sektörel

Serinin yeni oyunu CoD: Black Ops 4 olabilir

Serinin yeni oyunu CoD: Black Ops 4 olabilir

Call of Duty serisi her yıl olduğu gibi 2018 yılında da yeni oyunu ile karşımıza çıkacak. Son olarak World War II oyunu ile adından da anlaşılabileceği gibi 2.Dünya Savaşı’na gittiğimiz seride yeniden modern zamanlara döneceğimize dair bazı dedikodular ortaya çıkmaya başladı. Üstelik bu dedikoduların bir çoğu Call of Duty: Black Ops 4‘ü işaret ediyor.

Call of Duty: Black Ops 4 mü geliyor?

Daha önce oyun dünyası ile ilgili önemli açıklamalar yapan Marcus Sellars bu dedikodunun da kaynağını oluşturuyor. Sellars daha önce Nintendo Labo ile ilgili bilgilerin yanı sıra Dark Souls’un remastered versiyonunun geleceğini ve bu versiyonun Nintendo Switch’e çıkacağını da belirtmişti. 

Sellars bu sefer de yeni Call of Duty oyunu ile ilgili önemli bilgiler vermiş. Bu yıl çıkacak Call of Duty oyununun Black Ops 4 olacağını belirten Sellars, oyunun PC, PS4 ve Xbox One dışında Nintendo Switch için geliştirildiğini de belirtmiş. Üstelik Switch sürümünün DLC ve motion kontrol desteğine sahip olacağını da eklemiş. Oyunun Switch versiyonunun diğer sürümler ile aynı olacağı belirtilse de yine Call of Duty konusunda deneyimli bir başka firma tarafından port edileceği de gelen bilgiler arasında. 

Tabi konu ile ilgili Activision‘dan herhangi bir açıklama gelmiş değil. Muhtemelen yeni oyunun duyurusu için Nisan, Mayıs dönemini beklememiz gerekecek. 

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla