ggggg
Bilim

Sony USA, Xperia XZ Premium’un Fiyatında 100 Dolar Fiyat İndirimine Gitti

Geçtiğimiz aylarda yeni üst seviye telefonu Xperia XZ Premium’u dünya genelinde satışa sunan Sony, XZ Premium’un ABD’deki satış fiyatını 800 dolar olarak belirlemişti. Sadece birkaç ay sonra Sony, XZ Premium’da fiyat indirimine gittiğini açıkladı.

Ayrıca Okuyun: Vodafone, Sony Xperia XZ Premium’u 1800TL’ye Varan İndirimlerle Satacak

Sony Mobile USA tarafından alınan bir kararla birlikte Xperia XZ Premium’un ABD satış fiyatı 800 dolardan 700 dolara düşürüldü. Bu indirim birçok satış kanalında geçerli olurken bazı operatörler Sony Mobile’ın fiyat indirimini henüz uygulamadı.

İndirim diğer ülkelere de yansıyacak mı?

Xperia XZ Premium’un fiyat indirimi şimdilik sadece ABD’yi kapsarken diğer ülkelerde telefonun fiyatında bir değişiklik olup olmayacağı henüz bilinmiyor ancak muhtemelen Sony, önümüzdeki günlerde ABD fiyatını diğer ülkelere de yansıtacaktır.

Eğer Sony Xperia XZ Premium için 100 dolarlık indirim ülkemizde de uygulanırsa XZ Premium, çok daha iddialı fiyatıyla şüphesiz bu yılın en çok satan telefonlarından biri olacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla