ggggg
Sektörel

Söylenti: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC ve Switch’e mi geliyor?

Söylenti: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC ve Switch'e mi geliyor?

Belirlib bir süre boyunca sadece Playstation platformuna sadık kalan Crash Bandicoot, yapımcıları değiştikten sonra Xbox ve Gamecube platformlarına da geçiş yapmıştı. Şu ana kadar pek de unutulan oyunu olmayan serinin son ve resmi yapımı N. Sane Trilogy, Playstation 4’e damgasını vurmuştu. O sırada çıkan popüler oyunların alternatifi olarak bulunan Crash, eskisinde olduğu gibi çoğu oyuncuyu bazı bölümlerde sinirlendirmişti, fakat bu sinirlenme elbette kötü anlamda değildi.

Crash Bandicoot’un PC’ye gelme ihtimalleri fazlalaştı

Geçtiğimiz sene sadece PS4 platformu için çıktığını belirtmiştik. Activision ve Vicarious Vision tarafından çıkarılan N. Sane Trilogy’de, olduğu gibi asıl yapımcı olan Naughty Dog’dan bahsedilmiyor, bu da N. Sane Trilogy’nin diğer platformlarda da bulunabileceğinin bir kanıtı. Yakın zaman içerisinde film ve oyunlara ait figur, eşya ve poster satan GB Eye adındaki firmanın satış müdürü, Crash Bandicoot hakkında konuştu ve yapımın 2018 senesinde PC ve Nintendo Switch platformlarında bulunacağını belirtti.

Söylenti: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy PC ve Switch'e mi geliyor?

Umarız satış müdürü, bu tahminlerinde doğru çıkar. Geçen sene çıkan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy’nin sitemizdeki incelemesini ise buradan bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla