ggggg
Bilim

Starbucks’tan Harry Potter hamlesi

Starbucks'tan Harry Potter hamlesi

Dünyanın en büyük kahve zinciri olan Starbucks, bu sefer de Harry Potter evreninin meşhur meşrubatlarına al atıyor. Mağazalarında devamlı olarak yeni kahve türlerini müşterilerine sunan Starbucks, hatırlayacağımız üzere geride bıraktığımız yıl kısa bir süreliğine “Unicorn frappucino” isimli özel bir kahveyi satışa sunmuştu. Oldukça büyük bir ilgi ile karşılaşan Unicorn frappucino‘dan sonra bu sefer de Harry Potter evreninin Butterbeer içkilerini göreceğiz.

Starbucks, Harry Potter’a el attı

Butterbee latte ve Butterbeer frappucino isimleri altında satılacak olan kahvelerin tadının nasıl olacağını hayranlar merak ediyor. Ayrıca Harry Potter evreninde bu içeceklerin az oranda da olsa alkol içerdiğini belirtelim. İki içeceğin de şekerli olacağını belirten Starbucks, tadına ulaşması imkansız olan bu büyülü içeceklerin bir benzerini yakında müşterilerine sunacak.

Ancak kahvelerin ülkemizde satılıp satılmayacağı henüz belli değil. Keza Unicorn frappucino da ülkemizde satılamamıştı. Belki Starbucks yöneticileri radikal bir karar alıp Butterbee latte ve Butterbeer frappucino kahvelerini ülkemizde satışa sunar. Ancak satışa sunsa bile muhtemelen bu kahveleri büyük mağazalarda bulabileceğiz.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla