ggggg
Sektörel

Tim Cook: Daha Az Kahve İçerek iPhone Satın Alabilirsiniz

Tim Cook: Daha Az Kahve İçerek iPhone Satın Alabilirsiniz

Apple CEO’su Tim Cook, iPhone X’in Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkmasıyla insanların günlük giderlerinden tasarruf ederek nasıl yeni bir iPhone alabileceğini açıkladı.

Türkiye’de 6099TL’lik fiyat etiketiyle satışa çıkacak olan yeni iPhone X, Amerika Birleşik Devletleri’nde de her ne kadar Türkiye koşullarına göre uygun fiyatlı olsa da diğer akıllı telefonların üstünde bir fiyata sahip. Hal böyle olunca da Apple, iPhone X’in fiyatıyla ilgili tepkilere maruz kalıyor.

iPhone X’in fiyatına gelen eleştiriler üzerine Apple CEO’su Tim Cook, aslında insanların günde sadece 2 dolar kenara atarak önümüzdeki yıl çıkacak yeni iPhone modelini alabileceğini söyledi.

Tim Cook’un açıklamasına göre Amerika Birleşik Devletleri’nde insanlar sabah kahvaltısında bir kahve için ortalama 5 dolar ödüyor. Tim Cook, insanların sabah kahvesinden feragat ederek ya da Latte gibi daha uygun fiyatlı kahveleri tercih ederek günde 2 dolar tasarruf edeceğini, bu 2 doları her iş günü kenara atarak 1000 dolarlık yeni iPhone’u satın alabileceğini söylüyor.

Elbette Tim Cook’un bu açıklamaları Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan biri için her ne kadar mantıklı olsa da Türkiye’de bu yöntemi uygulamak pek de mümkün değil.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla