ggggg
Alıntı Yazılar

Trump’ın Twitter Hesabını Kapatan Kişi Türk Çıktı!

Trump’ın Twitter Hesabını Kapatan Kişi Türk Çıktı!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda ABD Başkanı Donald Trump’ın Twitter hesabı kısa bir süreliğine bir Twitter çalışanı tarafından kapatılmış ve tüm dünyada gündem olmuştu.

Bu durum üzerine Trump karşıtları hesabı kapatan Twitter çalışanına övgüler yağdırıp birçok yayın kuruluşu bu çalışanla röportaj yapmak isterken Twitter, yaşanan olayın bir teknik hata olduğunu söylemiş ve çalışanın kimliğini açıklamamıştı. Üstelik olayın bu çalışanın işten çıkacağı son güne denk gelmesi de olayı ilginçleştiriyordu.

Şimdi ise Donald Trump’ın Twitter hesabını kapatan Twitter çalışanı, TechCrunch’ın röportajıyla ortaya çıktı. Habere göre Twitter’ın destek departmanında çalışan Bahtiyar Duysak, işten ayrılacağı son gün Donald Trump’ın hesabını şikayet eden birinin istek göndermesi üzerine karşıdaki kişiyi sevindirmek için isteği kabul etti ve bilgisayarını kapatarak işinden ayrıldı ancak Duysak, Donald Trump’ın hesabının gerçekten kapanacağını beklemiyordu.

Bahtiyar Duysak’ın TechCrunch’a yaptığı açıklamaya göre Twitter, Donald Trump gibi önemli ve attığı her Tweet haber niteliği taşıyan kişilerin teknik olarak şikayetlere rağmen hesabının kapatılmasına izin vermiyor. Buna güvenerek yine de karşıdaki kişiyi talebini kabul ettiği için sevindireceğini düşünen Duysak, Twitter’ın bu sisteminde aksaklık yaşanabileceğini hesaba katmamış.

Bahtiyar Duysak’ın TechCrunch’a verdiği röportajı aşağıdan (İngilizce) izleyebilirsiniz:

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla