ggggg
Bilim

Xiaomi Mi 6C’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi’nin bu yıl tanıttığı üst segment cihazı Mi 6’nın alt versiyonu Mi 6C’nin fotoğrafları ve özellikleri paylaşıldı. Üst modeli ile benzer tasarıma sahip olan Mi 6C farklı olarak daha ince çerçeveye sahip olacak.

Alüminyum yekpare kasa bulunan cihazda, 2,5 milimetrelik yan, 10 milimetrelik üst çerçeveden oluşan cihaz, üst modeline göre 0,2 milimetre daha kalın olacak. 2.5D cam teknolojisine sahip Mi 6C’de, Mi 6’da olduğu gibi kulak girişi bulunmayacak.


Dikkatli bakılmadığında tek kamerası bulunduğunu zannedeceğiniz cihazda 5 megapiksellik ikinci bir kamera sahip. İlk kamerasında Sony IMX386 sensörü ve OIS desteği bulunmakta. Büyük ihtimalle Snapdragon 660 kullanılacak olan Mİ 6C’de Xiaomi’nin kendi işlemcisi olan Surge S2 işlemci yer alacak. Yüksek performanslı 4 adet 2.2GHz hızında Cortex-A73, stabil işlemler için ise 4 adet 1.8GHz hızında Cortex-A53 çekirdek kullanılacak. Grafik alanında ise Mali-G71MP12 (830MHz) sahip olacak.

4GB RAM ve 64GB dahili hafızaya sahip olan Mi 6C’nin fiyatı 300 Dolar civarıyken, 6GB RAM ve 128GB dahili hafızaya sahip olan Mi 6C ise 400-450 Dolar civarı olacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla