ggggg
Bilim

Xiaomi Mi Note 3’ün Bu Ayın Sonunda Tanıtılması Bekleniyor

Kısa bir süre önce üst seviye telefon modeli Xiaomi Mi 6 ile karşımıza çıkan Xiaomi’nin bu ayın sonunda ya da en geç eylül ayında yine üst seviye telefonu Xiaomi Mi Note 3 ile karşımıza çıkması bekleniyor.

Geçen senenin ekim ayında Mi Note serisinin Mi Note 2 adlı üyesi karşımıza çıkmıştı. Bu sene ise Mi Note serisinin yeni üyesi Mi Note 3’ün Mi Note 2’ye göre biraz daha erken tanıtılması bekleniyor.

Bu bilginin kaynağı ise Xiaomi’nin tedarik zincirinden alınan bilgiler. Bunun dışında Xiaomi Mi Note 3 hakkında diğer bilgiler ise şu şekilde:

4K çözünürlüğe sahip Super Amoled ekran Snapdragon 835 işlemci 6 GB RAM ya da 8 GB RAM

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla