ggggg
Bilim

Yenilenen Nokia Yaptığı Satışlarla Dikkat Çekiyor!

Yenilenen Nokia Yaptığı Satışlarla Dikkat Çekiyor!

HMD Global çatısı altında eski günlerine dönmeye başlayan Nokia, Hindistan’da yaptığı satışlarla ben buradayım dedi. HMD tarafından Nokia 6 modelinin Hindistan’da satışa çıkarılacağı duyurulmuştu. Amazon Hindistan’ın Temmuz’un ortalarında ön kayda açtığı cihazı, 23 Ağustos’da ön kayıt yapan ilk müşterilerle buluşturacak.


Amazon Hindistan Nokia 6 için ön kayıtta büyük bir ilgi gördü ve tam 1 milyon kişi cihazı alabilmek için kaydını yaptırdı. Şunu da belirtmekte fayda vardır ki 1 milyon ön kaydın sipariş olmadığı, 23 Ağustos’da ilk satışların gerçekleşmesiyle birlikte ne kadar Nokia 6’nın satılacağı belli olacak.

Bu verilerle birlikte Nokia’nin küllerinden doğduğunu görmekteyiz. Bir zamanlar akılı telefonların yerine cep telefonlarının olduğu günlerde piyasa Nokia, Motorola ve Sony Ericsson’un hakimiyetindeydi. Görünüşe göre Nokia Hindistan’da yapacağı satışlarla yeni yatırımlar için iyi bir gelire sahip olacak.

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla