ggggg
Alıntı Yazılar

YouTube Rewind 2017 Videosunda Türk YouTuber’lar İz Bıraktı

YouTube Rewind 2017 Videosunda Türk YouTuber’lar İz Bıraktı

2017 yılını geride bırakmamız ve yeni bır yılı karşılamamızla birlikte dünyanın önemli sosyal platformları da 2017’de olanları özetleyen içerikler yayınlamaya devam ediyor.

Bu platformlardan biri olan YouTube da “Rewind 2017” (Geri Sar 2017) videosuyla bir yıl boyunca YouTube’da neler olup bittiğini özetleyen bir video yayınladı. Videoda stres çarkı trendinden YouTube’un en çok izlenen videosu unvanına ulaşan Despacito şarkısına kadar 2017’nin tüm trendlerine yer veriliyor.

Dokuz Türk YouTuber videoda rol aldı

YouTube’un Rewind 2017 videosuna en çok damga vuran ülkelerden biri de Türkiye oldu. Casey Neistat ve MKBHD (Marques Brownlee) gibi dünyaca ünlü YouTuber’ların yer aldığı videoda Orkun Işıtmak, Merve Özkaynak, İdil Yazar, Meryem Can, Enes Batur, Atakan Özyürt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı gibi tanınmış Türk YouTuber’lar da rol üstlendi. Ayrıca filme Nusret’in ünlü tuz serpme hareketi de konu edildi.

YouTube’un Rewind 2017 filmini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla