ggggg
Sektörel

God of War’da istersek bölüm sonu canavarlarını öldürmeyeceğiz

God of War'da istersek bölüm sonu canavarlarını öldürmeyeceğiz

PlayStation 4 platformunun en çok beklenen özel oyunlarından bir tanesi olan yeni God of War hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Kratos’un, Nors mitolojisine Atreus ile birlikte yapacağı yolculuğu anlatacak olan oyun, eski nesillerde karşımıza çıkan God of War oyunlarından çok daha farklı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Yeni oyunun daha çok keşif ve maceraya odaklanan geliştirici ekibin lideri Cory Barlog, oyunda bulunan bölüm sonu canavarlarının bazılarını istersek öldürmeyeceğimizi belirtti.

God of War oyununun yönetmeni, oyun hakkında konuştu

Daha öncesinde tüm canavarların bize düşman olmadığını, hatta yine bazılarının Kratos ile dost olduğu bilgisini öğrenmiştik. Şimdi ise böyle bir detayın ortaya çıkması, oyunun senaryo tarafının güçlü olduğunu gösteriyor. Oyun içerisinde yapacağımız seçimlere göre senaryonun şekilleneceğini aşikar durumda. Eski oyunlarda tüm bölüm sonu canavarların öldürmek zorundaydık. Hikaye anlatımı yönünden eksiklikleri bulunan God of War serisi, yeni oyununda bu eksikliğini kapatacak gibi gözüküyor.

20 Nisan 2018 tarihinde piyasaya çıkacağı açıklanan yeni God of War ve daha fazla özel oyun ile PlayStation 4 platformu, bu seneyi de galip kapatacak gibi gözüküyor.

sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.
Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla