ggggg
Sektörel

Galatasaray Başkanı tam bir oyuncu çıktı

Galatasaray Başkanı tam bir oyuncu çıktı

Geride bıraktığımız haftalarda seçilen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, verdiği bir röportajda özel hayatından bahsetti. Galatasaray Dergisi‘nin 174. sayısına konuk olan Cengiz, kendisine başkan olduğunda “E – spor ile ilgilenin” dediklerinde gülümsediğini belirtti. Stres anında bilgisayarda oyun oynadığını söyleyen başkan, World of Warcraft oyununda 84 seviye ilerlediğini açıkladı. Röportajda World of Warcraft’tan belli bir zaman sonra sıkılıp bıraktığını aktaran Mustafa Cengiz, şu anda Elder Scrolls Online oynadığını söylüyor.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, World of Warcraft hayranıymış

League of Legends‘a pek fazla girmediğini belirten Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bilgisayarları ve teknolojiyi hep sevdiğinin altını çizdi. İlk olarak oğluna bilgisayarı öğretmek için kullanmayı öğrendiğini söyleyen Cengiz, oyun hayatına Commodore 64 ile başladığını ve Türkiye’nin ilk internet kullanıcılarından biri olduğunu açıkladı. Hatta Cengiz, bir dönem Bill Gates ile birlikte aynı sohbet odasına bile girmiş.

Kendisinin başka ne oyunlar oynadığını bilmiyoruz ancak kendisinin sıkı bir oyuncu olduğu her halinden belli durumda. Konsollara pek fazla girmeyen Mustafa Cengiz’i, buradan en yakın zamanda Persona 5 oynamaya davet ediyorum.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla