ggggg
Sektörel

Rainbow Six Siege bu hafta sonu ücretsiz olacak

Rainbow Six Siege bu hafta sonu ücretsiz olacak

Ubisoft‘un, FPS piyasasına verdiği en iyi cevap olan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, stratejik oynanış yapısı ve tamamen takım oyununa dayalı mekanikleri sayesinde oyuncuları kendine bağımlı yapabiliyor. Ubisoft ise sahip olduğu kitlesini büyütmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Belirli bir yüzde içerisinde devamlı olarak oyuncu artışı sağlayan tek Ubisoft oyunu olan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için yeni bir ücretsiz hafta sonu etkinliği daha düzenlenecek. 15 Şubat ve 18 Şubat arasında oyuna sahip olmayıp indiren oyuncular, oyunun tam sürümünü ücretsiz bir şekilde deneyebilecek. Ücretsiz hafta sonu etkinliğinde yaptığınız ilerlemenin üzerinden oyunu satın aldığınızda da gidebiliyorsunuz.

Rainbow Six: Siege bu hafta sonu ücretsiz olacak

Diğer bir yandan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘in yeni güncellemesi olan Chimera Operasonu‘nun, 19 Şubat tarihinde oyunun test sunucularına ekleneceğini belirtelim. Zombilere karşı savaşabileceğiniz özel bir co – op etkinliğin olduğu bu modun hikayesi, New Mexico topraklarında geçiyor.

İki yeni Operator karakteri de oyuna eklemesi beklenen bu güncelleme, oyunculara farklı bir oynanış deneyimi sunacağından eğlenceli anlar ortaya çıkacaktır.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla