ggggg
Sektörel

GTA: Online’da Sevgililer Günü’ne özel araç ve indirimler var

GTA: Online'da Sevgililer Günü'ne özel araç ve indirimler var

Sevgililer Günü yaklaştıkça, çoğu oyun platformu ve çevrim içi oyun, indirimlerde veya bedava içeriklerde bulunuyor. Rockstar Games, bu seneki Sevgililer Günü’nü kutlamak için ise oyunculara özel bir Hot Rod türünde bir araç hediye edecek. Hot Rod’un markası ise oyunda olan Vapid Hustler, fakat farkı ise Rockstar tarafından özel olarak modifiye edilmesi, bir nevi “Custom” da denebilir.

Sevgililer Günü ile beraber indirimler de var

625.000 GTA$ fiyatında olan Vapid Hustler, yarından itibaren Legendary Motorsport’ta satışa sunulacak. Sadece bunla beraber indirimler ve oyun modlarında çifte GTA$ ve RP kazanma şansı bulunuyor. Çifte GTA$ ve RP kazanma şansınızın olduğu oyun modları ise Deadline, Lost vs. Damned, Resurrection, Slasher ve Till Death Do Us Apart olarak belirlendi. Ayrıca, belirttiğimiz gibi bazı önemli araç, yat ve evler indirimde bulunacak.

Grand Theft Auto: Online’a ait etkinlik yarın PC, PS4 ve Xbox konsollarında aktifleştirilecek. Rockstar, aynı zamanda çiftler için bulunan giysiler, dövmeler ve ekipmanlar için de %25 indirim yaparak en azından temaya sadık kalmayı başardı.

Sizlere seljuk.net farkıyla sunulmuştur.

Kaynak: merlininkazani.com

Yazar Hakkında

Selçuk ÖZÇELİK

Biruni Üniversitesi Webmaster & Akademisye... Yükleniyor bu özellik =) Biruni Üniversitesi Sağlık Yönetimi Doktora Öğrencisi - Nil'in Babası, Nazan'ın Kocası - Game of Thrones & Tiyatro & Galatasaray Hayranı - Uluslararası Toplumsal Bilimler Dergisi sahibi www.tobider.com

Bir Yorumla Git

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

Araç çubuğuna atla